Hakkımızda


HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜN

 

Unutulmaz bir yaz akşamı düşünün… Kalbinize mutluluk ve coşku veren Spil Dağı’nın eşsiz manzarası ve tertemiz havası eşliğinde, kırlangıçların güzel nağmeli sesleri, etrafınızı saran yeşilin büyüsü ve akşam esintisi size huzur verecek. Biz sizler için tüm ayrıntıları planlarken siz de tüm duyularınıza hitap eden bu özel gününüzün tadını çıkaracaksınız.

 

Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş 1000 kişilik ve 800 kişilik kapasitesiyle iki ayrı Kır Düğün bahçesiyle siz değerli müşterilerimize yeni bir soluk getiren MANİSA ARENA hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke edinmiştir.

Düğün, Nişan, Sünnet, Kına Gecesi, Yemekli ve Yemeksiz Organizasyonlar, Okul geceleri, Bayi-Dernek ve Şirket toplantıları, Mevlit ve İftar yemekleri ile hizmetinizdeyiz.

Manisa Arena güler yüzlü ve seçkin personeliyle, yenilikçi yapısıyla sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla sizin yerinize tüm detayları düşünerek her türlü organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

Siz ve konuklarınızın özel olduğunu düşünüyor ve harika bir gece yaşamak istiyorsanız Manisa’nın en büyük ve en özel ARENAsında yerinizi ayırtın.

Bizi görmeden karar vermeyiniz. Sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyacağız.